r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Beta Windows Live Messenger 8 publiczna przez pomyłkę?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W poniedziałek pisaliśmy o upublicznieniu programu beta nowego komunikatora internetowego, następcy MSN Messenger - Windows Live Messenger 8. Dotychczas Microsoft umożliwiał korzystanie z bety tylko i wyłącznie poprzez zaproszenie od innego testera, ale trzy dni temu ograniczenie to zostało dyskretnie zniesione.

Tymczasem, jak podaje serwis Arstechnica, wszystko to było podobno zupełnie przypadkowe i otwarcie programu beta należy rozpatrywać raczej w kategoriach pomyłki zespołu MSN. Potwierdza to również fakt, że już dzisiaj program został ponownie zamknięty. Dla tych, którzy nie zdążyli zarejestrować się do bety nowego Messengera, nie wszystko jeszcze stracone - wciąż pozostaje aktywny upubliczniony prywatny link do akceptacji zaproszenia i pobrania wersji instalacyjnej (dostępna jest także wersja polska). Sugerujemy się pospieszyć - nie wiadomo, jak długo powyższe odnośniki będą funkcjonowały. Przypominamy też o możliwości rejestracji w programie beta komunikatora.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.