Beta konektora Windows Live Hotmail dla Outlooka

Strona główna Aktualności

O autorze

Jakiś czas temu pisaliśmy o oficjalnej premierze nowej odsłony hostowanej usługi pocztowej Microsoft znanej jako Windows Live Hotmail. Użytkownicy starego MSN Hotmail sukcesywnie są już poddawani migracji do nowej wersji usługi, a teraz zgodnie z zapowiedziami rusza beta kontektora Live Hotmail dla Office Outlook 2003 i 2007. Obsługiwana jest także usługa Office Live Mail (dla firm, w Polsce niestety niedostępna).

Wersja beta jest dostępna za darmo i umożliwia wysyłanie oraz odbieranie wiadomości, zarządzanie kontaktami oraz definiowanie zaawansowanych opcji filtra wiadomości-śmieci. Wszystko to z poziomu Outlooka - kontektor zajmuje się tym, aby zmiany odzwierciedlone były na serwerze Windows Live Hotmail. Nie trzeba więc już więcej korzystać z przeglądarki. W płatnej wersji usługi kontektor oferuje także możliwość zarządzania kalendarzem, zadaniami i notatkami.

Plugin do Outlook 2003 i 2007 można pobrać ze stron Microsoft. Dostępna jest na razie tylko wersja angielska, ale można z niej korzystać także z polskim Office. Przypominamy, że jest to wersja beta i z tego względu nie publikujemy jej na łamach vortalu.

© dobreprogramy

Komentarze