reklama

Bethesda szykuje się do zapowiedzenia Fallouta 4?

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Fallouta 3 oraz New Vegas dawno już gracze poznali od podszewki i przyszło im czekać na oficjalną zapowiedź Fallouta 4 — która może być oto bliżej, niż się spodziewają. Na stronie europejskiego OHIM (Office for Harmonization in the Internal Markets) pojawiła się wzmianka o zaklepaniu sobie przez Bethesdę praw do tej właśnie nazwy. Informacja pojawiła się niedługo po tym, jak fani marki odkryli stronę thesurvivor2299.com.

Zarejestrowana oczywiście przez ZeniMax Media witryna, wykorzystująca doskonale znaną graczom czcionkę Monofonto, odlicza do 11 grudnia (a więc 11.12.13), w tle nadając morsem tę samą datę. Naturalnie miłośnikom serii szybko włączył się V.A.T.S. i zaczęli wgryzać się w kod strony oraz szukać powiązań z nią w Internecie, co ujawniło między innymi polski akcent projektu... Bethesda odmawia komentarza w sprawie.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama