r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bethesda walczy, by The Elder Scrolls na Xboksie One nie wymagało abonamentu Gold

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kiedy twórcy MMO The Elder Scrolls Online ogłosili, że gra będzie płatna, nie wiedzieli jeszcze, jak sprawa zabawy online będzie wyglądać na konsolach. O ile w przypadku PS4 można zakładać, że Sony nie zechce robić problemów i pogramy bez PlayStation Plus, tak jak w produkcje Free-2-Play, z Microsoftem to już inna para kaloszy. Na razie trwają negocjacje w związku z TES bez Xbox Live Gold, ale do porozumienia nie doszło.

Producenci zdają sobie sprawę, że Xbox Live jako usługa dla żadnej gry wyjątków do tej pory nie robiła i skoro wszyscy normalnie płacą za możliwość rywalizacji po sieci w takie Call of Duty, czemu w The Elder Scrolls nie mieliby też płacić za podstawową przecież funkcjonalność. Z drugiej strony zakładają, że znajdą się tacy, którzy będą chcieli tylko i wyłącznie pobiegać po kolorowych krainach MMO, a wtedy abonament to dla nich już coś bardziej uciążliwego. Walczą więc o zmianę podejścia w Microsofcie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.