BetterTouchTool BetterTouchTool 3.332

Strona główna Mac Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BetterTouchTool to wielozadaniowa aplikacja mająca na celu ułatwienie i przyśpieszenie pracy z komputerem Mac. Używając jej mamy dostęp do szeregu gestów i odpowiedzialnych za nie akcji, które można dowolnie dopasować pod swoje upodobania i przyzwyczajenia.

Program daje nam możliwość modyfikacji znacznie większej liczby gestów oraz skrótów klawiszowych, niż te znane z systemu OS X. Użytkownik może przypisać konkretne ustawienia do wybranej aplikacji bądź używać jej w całym systemie. Imponująca liczba wyszukanych interakcji zawiera użycie od jednego do pięciu palców, a jeśli to mało, pozwala na dodanie przycisków takich jak Command, Shift czy Alt. Ponadto gesty można zastąpić całkowicie skrótami klawiszowymi. Dobrym przykładem użycia programu może być przenoszenie okien aktywnych aplikacji na drugi monitor. Dodatkowo BetterTouchTool umożliwia włączenie funkcjonalności znanej z Windows 7, pozwalającej na szybką zmianę szerokości okien programów przyciągając je do krawędzi ekranu.

Program w pełni wspiera gładziki wbudowane w Macbooki, Magic Mouse, Magic Trackpad oraz standardowe klawiatury i myszy. Konfiguracje są zapisywane do pliku, dzięki czemu możemy dzielić się ustawieniami z innymi bądź w łatwy sposób personalizować kilka komputerów.

Pełna wersja programu kosztuje zaledwie 3 dolary.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!