reklama

Beyond Compare 4.2.6.23150

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Beyond Compare to narzędzie do porównywania plików i folderów w systemie Windows i Linux.

Program może być przydatny do zarządzania zmianami w kodach źródłowych, synchronizowania folderów (również w archiwach zip i na serwerach FTP), porównywania komunikatów wyjściowych z programów, aktualizowania witryn internetowych i sprawdzania poprawności wykonania kopii danych. Beyond Compare pozwala stworzyć zrzut (snapshot) struktury katalogów i porównać ją po zmianach w następnym okresie. Pomaga też dokładnie przeanalizować różnice pomiędzy wersjami i uważnie scalić je.

Dodatkowo Beyond Compare oferuje szerokie możliwości w zakresie operacji plikowych i tekstowych, a także automatyzacji tego typu zadań poprzez tworzenie skryptów.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Arczi_ALLPlayer   5 #6 22.01.2016 11:11

Genialny program, porównuje nie tylko katalogi, pliki, zawartość plików tekstowych, ale i worda, obrazki i co tylko może być na dysku - bardzo polecam!

  #5 18.12.2015 14:36

WinMerge jest fajny, ale jednak nie dorasta do pięt Beyonda. Poza tym jest martwy, ostatnie wersja sprzed 3 lat.

  #4 14.04.2009 00:22

Ehh... Piszesz autorytatywnie bzdury...
Program nie jest zły, ale na przykład darmowy WinMerge (http://winmerge.org/) co najmniej mu dorównuje, o ile nie przewyższa. I w dodatku: Open Source.

  #3 24.01.2009 15:01

Araxis Merge jest najlepszy

  #2 09.05.2007 23:53

Poznałem ten program w pracy. Jest świetny! Trudno znaleźć równie przydatne i funkcjonalne narzędzie.

  #1 08.05.2007 21:08

Najlepszy program do rekurencyjnego porównywania katalogów i plików zarazem. Jeśli ktoś myśli nad kupnem tego programu, to stanowczo doradzam, bo nie znajdzie tak funkcjonalnej darmówki ani pod winde ani linuksa. Wiem co piszę, bo sam to przerabiałem.

reklama