r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Beyond Compare 4.2.3.22587

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Beyond Compare to narzędzie do porównywania plików i folderów w systemie Windows i Linux.

Galeria programu

Program może być przydatny do zarządzania zmianami w kodach źródłowych, synchronizowania folderów (również w archiwach zip i na serwerach FTP), porównywania komunikatów wyjściowych z programów, aktualizowania witryn internetowych i sprawdzania poprawności wykonania kopii danych. Beyond Compare pozwala stworzyć zrzut (snapshot) struktury katalogów i porównać ją po zmianach w następnym okresie. Pomaga też dokładnie przeanalizować różnice pomiędzy wersjami i uważnie scalić je.

Dodatkowo Beyond Compare oferuje szerokie możliwości w zakresie operacji plikowych i tekstowych, a także automatyzacji tego typu zadań poprzez tworzenie skryptów.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Arczi_ALLPlayer   5 #6 22.01.2016 11:11

Genialny program, porównuje nie tylko katalogi, pliki, zawartość plików tekstowych, ale i worda, obrazki i co tylko może być na dysku - bardzo polecam!

  #5 18.12.2015 14:36

WinMerge jest fajny, ale jednak nie dorasta do pięt Beyonda. Poza tym jest martwy, ostatnie wersja sprzed 3 lat.

  #4 14.04.2009 00:22

Ehh... Piszesz autorytatywnie bzdury...
Program nie jest zły, ale na przykład darmowy WinMerge (http://winmerge.org/) co najmniej mu dorównuje, o ile nie przewyższa. I w dodatku: Open Source.

  #3 24.01.2009 15:01

Araxis Merge jest najlepszy

  #2 09.05.2007 23:53

Poznałem ten program w pracy. Jest świetny! Trudno znaleźć równie przydatne i funkcjonalne narzędzie.

  #1 08.05.2007 21:08

Najlepszy program do rekurencyjnego porównywania katalogów i plików zarazem. Jeśli ktoś myśli nad kupnem tego programu, to stanowczo doradzam, bo nie znajdzie tak funkcjonalnej darmówki ani pod winde ani linuksa. Wiem co piszę, bo sam to przerabiałem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.