Beyond: Dwie Dusze jeszcze w tym roku ukaże się na PlayStation 4?

Strona główna Aktualności

O autorze

Prawdopodobnie już niedługo jedna z lepszych gier dostępnych na PlayStation 3 trafi na konsolę nowej generacji od Sony. W ofercie dwóch niemieckich sklepów internetowych pojawiła się produkcja Beyond: Dwie Dusze w wersji na PlayStation 4.

Od premiery konsol nowej generacji minęło już trochę czasu, ale nadal nie znajdziemy na nich tak bogatej oferty gier, jak na PlayStation 3 lub na Xboksa 360. Na rynku jest kilka produkcji, które są w stanie wpłynąć na ostateczny wybór danej konsoli, nawet tej starszej, mniej wydajnej. Użytkownicy PS3 wśród takich gier prawdopodobnie wymienią Beyond: Dwie Dusze, tytuł ten zebrał bardzo dobre oceny również wśród dziennikarzy. Możliwe, że osoby, które zdecydowały się na najnowszą konsolę od Sony jeszcze w tym roku będą mogły cieszyć się rozgrywką w właśnie tej produkcji.

Z oferty dostępnej w sklepie Alcom możemy dowiedzieć się, że Beyond: Dwie Dusze na PlayStation 4 wydane będzie już we wrześniu, natomiast w przypadku World of Games znajdziemy informacje, że premiera przewidziana jest na bieżący rok, ale dokładna data nie została podana. Warto wspomnieć, że niedawno, ta gra w wersji na PS4 pojawiła się w portfolio jednego z programistów. Niestety obecnie nie ma oficjalnego potwierdzenia tych informacji.

Mimo iż produkcji podobnych do Beyond: Dwie Dusze pojawia się coraz więcej, to nadal dla wielu ta gra jest dość nietypowa. Można ją nazwać interaktywnym filmem, w którym to gracz ma wpływ na rozwój fabuły. Podobnie jak Heavy Rain również to dzieło francuskiego studia — Quantic Dream — dzięki bardzo dobremu wątkowi fabularnemu i świetnym postaciom, których nie powstydziłby się najlepszy film, potrafi wywołać w nas emocje, które zapamiętamy na długo. Jeszcze w tym roku również posiadacze PlayStation 4 będą mogli poznać jedną z wielu historii Jodie i Aidena.

© dobreprogramy
s