BeyondPod Podcast Manager BeyondPod Podcast Manager

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozbudowane narzędzie dla miłośników podcastów. Dzięki swojej konstrukcji sprawdza się zarówno w prostych zastosowaniach, gdy mamy potrzebę jedynie przesłuchania ostatnich odcinków, jak i przy bardziej zaawansowanych operacjach, tworzeniu playlist ip.

Pierwszą i główną zaletą BeyondPod Podcast Manager jest dostęp do sporej bazy podcastów. Podzielono je na kilkanaście kategorii w tym regionalne. Jeżeli znamy nazwę audycji, wystarczy skorzystać z klasycznej wyszukiwarki, Bez problemu odnajdziemy tam większość rodzimych produkcji. Gdyby jednak czegoś brakowało możemy ręcznie dodać link, albo importować odpowiedni plik.

Równie rozbudowane są opcje subskrypcji. Możemy szczegółowo określić ile odcinków będzie pobieranych do pamięci urządzenia, w jakich sytuacjach i kiedy zostaną automatycznie skasowane. Domyślne ustawienia wydają się być optymalne dla standardowych użytkowników. Dzięki temu nie ma potrzeby ich edycji i grzebania w opcjach, chyba że chcemy dopasować je pod swoje potrzeby.

Podczas słuchania mamy możliwość ustawienia drzemki, a w wersji premium także zmiany szybkości odtwarzania. Po jej odblokowaniu otrzymujemy również wsparcie dla Chromecasta. BeyondPod Podcast Manager posiada bardzo przydatny widget, który pozwala na sprawne korzystanie z poziomu ekranu głównego. Wersja darmowa powinna sprawdzić się w większości zastosowań. Jeżeli nam się spodoba i zechcemy więcej, wystarczy zakupić klucz premium.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!