r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bez głupich komentarzy ;)

Strona główna Aktualności

Istnieje ciekawy plugin YouTube Comment Snob, służący do ukrywania komentarzy w serwisie YouTube, które są niewarte czytania. Choć sam plugin nie jest nowy, to pokazuje jak bardzo obecnie jest potrzebne filtrowanie treści w Internecie. Blokowanie spamu i reklam już nie wystarcza do wygodnego korzystania z treści zawartych w Sieci.

Plugin działa na podstawie reguł konfigurowanych przez użytkownika. Pod uwagę mogą być brane takie właściwości tekstu jak: zbyt duża ilość literówek, użycie samych wielkich liter, użycie tylko małych liter, niezaczynanie zdania od wielkiej litery, zbyt duża ilość znaków interpunkcyjnych (!!!!!, ????), zbyt duża ilość wielkich liter oraz użycie wulgaryzmów.

Plugin działa z Firefoksem 2 i 3 oraz z bazującą na Firefoksie przeglądarką Flock. Czekamy na podobny plugin działający z innymi przeglądarkami oraz przystosowany do polskich portali ;)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.