r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bez komputera ani rusz

Strona główna Aktualności

Przeprowadzone w Wielkiej Brytanii badania wykazały, że komputery stały się już przedmiotem koniecznym do przeżycia. Niektórzy respondenci przyznawali, że brak dostępu do domowego "peceta" wywołuje u nich uczucie zagubienia.

Ankieta, która została przeprowadzona przez firmę Mori for Packard Bell na tysiącu Brytyjczyków, wykazała że ponad dwie trzecie respondentów nie wyobraża sobie życia bez swojego sprzętu. Można się spodziewać, że części z nich nie wyłącza komputera przy wyjściu z domu.

Komputery bardzo szybko stały się kluczową technologią komunikacji. Wśród osób, które uznały "peceta" za ważnego "członka" rodziny, aż 93% korzysta z niego regularnie, m.in. do wymiany poczty elektronicznej ze znajomymi. Prawie połowa respondentów przyznała się do grania, a podobny odsetek wykorzystuje komputer do pobierania i odtwarzania muzyki.

Co ciekawe, aż 70% badanych posiadających dzieci uznało, że komputer pełni w ich życiu istotną rolę, podczas gdy wśród osób bezdzietnych ten odsetek wyniósł tylko 62%.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.