r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpieczeństwo poczty dla korporacji

Strona główna Aktualności

Firma Symantec poinformowała o wprowadzeniu na rynek Email Security and Availability - kierowanego do klientów korporacyjnych, komleksowego rozwiązania służącego do szeroko pojętej ochrony poczty elektronicznej. Produkt ten wykorzystuje technologie zarówno firmy Symantec w zakresie bezpieczeństwa poczty elektronicznej, jak i dawnej firmy Veritas w zakresie dostępności informacji.

Zgodnie z nazwą (Security and Availability czyli Bezpieczeństwo i Dostępność) rozwiązanie to ma służyć nie tylko do zapewnienia poczcie e-mail ochrony antyspamowej i antywirusowej ale także posiada rozwiązania służące do zapewnienia bezprzerwanego dostępu do niej. Służą do tego m.in. funkcje automatycznego zarządzania przechowywaniem starszych wiadomości e-mail z wykorzystaniem archiwizacji oraz mechanizmy uodparniające na awarie infrastruktury e-mailowej. Produkt ma też umożliwić posiadaczom systemu pracy grupowej Microsoft Exchange 5.5 szybką migrację i nieprzerwaną migrację do najnowszej obecnie wersji 2003.

Więcej informacji na temat Email Security and Availability można znaleźć na stronie www.information-integrity.com

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.