Bezpieczna sieć komputerowa - bezpłatne seminaria

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś firmy Cisco Systems Poland, McAfee Polska oraz RSA Security, poinformowały o cyklu seminariów Bezpieczna sieć komputerowa, który odbędą się w marcu i kwietniu br. we wszystkich 16 miastach wojewódzkich. Seminaria kierowane są przede wszystkim do menedżerów IT oraz osób odpowiedzialnych za sieci komputerowe w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Uczestnicy spotkań będą mogli poznać podstawy budowy i funkcjonowania bezpiecznej sieci dla małej i średniej wielkości firmy zgodnie z obecnym stanem wiedzy na temat bezpieczeństwa, poznać różne sposoby zabezpieczenia połączenia z Internetem, w tym także przeglądarek internetowych, poczty elektronicznej, a także innych aplikacji. Seminaria będą także okazją do zapoznania się z ideą "samobroniącej się sieci" i poznania rozwiązań, które automatycznie odpowiadają na zagrożenia pojawiające się w różnych warstwach sieci: w aplikacjach biznesowych, ruchu w sieci oraz urządzeniach końcowych.

Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymaga wcześniejszej rejestracji. Seminaria będą odbywać się od 21 marca do 28 kwietnia kolejno w: Kielcach, Lublinie, Łódzi, Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Olsztynie, Białystoku, Warszawie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Opolu, Krakowie, Rzeszowie i Katowicach.

Bliższe informacje na temat seminariów oraz możliwość rejestracji znajdują się na stronie www.event-in.com.

© dobreprogramy
s