Bezpieczny komputer - konkurs, demonstracja i niespodzianki

Strona główna Aktualności

O autorze

Luty już tradycyjnie jest miesiącem bezpieczeństwa. W Polsce to miesiąc takich inicjatyw jak prężnie rozwijający się Dzień Bezpiecznego Internetu (6 luty), czy podupadający Dzień Bezpiecznego Komputera (2 luty). Z tej okazji przygotowaliśmy więc konkurs związany z bezpieczeństwem oraz demonstrację, która w krótki i przystępny sposób porusza temat kompleksowego zabezpiecznia komputera.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na trzy proste pytania z zakresu bezpieczeństwa oraz wypełnić i wysłać krótki formularz konkursowy. Każdy kto udzieli poprawnych odpowiedzi może wygrać jeden ze 100 doskonałych pakietów zabezpieczających G DATA Internet Security 2007, ufundowanych przez producenta - firmę G DATA Software ze Szczecinka. Pytania są bardzo proste, nagród jest dużo więc naprawdę każdy ma duże szanse na wygraną. Zapraszamy do zabawy! Więcej szczegółów na stronie konkursowej.

Zapraszamy również do obejrzenia demonstracji Bezpieczny komputer krok po kroku. Tym razem Wojtek Kowasz w skondensowanej formie prezentuje 7 najważniejszych kroków, które warto zrealizować aby komputer był możliwie najmniej podatny na jakiekolwiek zagrożenia czyhające w sieci. Demonstracja może również pomóc w odpowiedzi na konkursowe pytania.

To jednak nie wszystko! Oprócz tego firma G DATA Software przygotowała specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy dodatkową niespodziankę. Są nią specjalne edycje pakietu zabezpieczającego G DATA InternetSecurity 2007 oraz programu antywirusowego G DATA AntiVirus 2007 z licencją na kilka miesięcy (w przypadku pierwszego z nich do 24 czerwca). Zapraszamy do pobierania!

© dobreprogramy