Bezpłatna edycja AVG Anti-Virus 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma AVG Technologies (dawniej Grisoft) udostępniła najnowszy bezpłatny produkt, AVG Anti-Virus Free 8.0. Najnowsza wersja programu antywirusowego wyposażona została w nowy silnik, który chronić ma przed wirusami oraz oprogramowaniem typu Spyware.

AVG Anti-Virus Free 8.0 zawiera komponent zwiększający bezpieczeństwo wyszukiwania, oparty na firmowej technologii LinkScanner. Jego funkcje dostępne są poprzez nowy AVG Security Toolbar. Darmowa edycja programu nie zawiera jednak opcji aktywnego przeszukiwania odwiedzanych stron (ochrona przed wirusami pobieranymi w locie) - jest ona dostępna wraz z pełnym modułem LinkScanner w komercyjnych wersjach produktów AVG.

AVG Free 8.0 przeznaczony jest dla użytkowników prywatnych pracujących na komputerach z systemami Windows 2000, XP lub Vista. Program dostępny jest na razie w wersji angielskiej, za tydzień pojawi się również w wersji japońskiej. Obsługa pozostałych języków dodawana będzie stopniowo na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy. Nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy pojawi się polska edycja.

AVG Anti-Virus Free 8.0 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe

© dobreprogramy