r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatna konferencja o wirtualizacji w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

24 lutego w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja zatytułowana Wirtualizacja - technologia dla przedsiębiorczości, podczas której poruszane będą ogólne tematy związane z wykorzystaniem wirtualizacji w środowisku IT firm.

Podczas konferencji wirtualizacja omawiana będzie w szerokim kontekście - zarówno tym najpopularniejszym, dotyczącym serwerów, jak i pamięci masowych, aplikacji, desktopów i sieci. Poruszane będą także zagadnienia związane z cloud-computing, czyli przechowywaniem i przetwarzaniem danych "w chmurze". Swoje miejsce w agendzie konferencji znajdzie także Green IT - technologia przyjazna środowisku.

Udział w konferencji jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji można znaleźć na stronie głównej spotkania. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.