Bezpłatna prezentacja Adobe

Strona główna Aktualności

O autorze

19 lutego, w hotelu Gromada w Warszawie, odbędzie się bezpłatna prezentacja programów Adobe zorganizowana przez przedstawiciela w Polsce - firmę Wimal International.

W czasie trwania prezentacji użytkownicy Adobe Photoshop będą mogli zapoznać się na poziomie profesjonalnym z kolejnymi programami z pakietu Adobe Design Collection CE takimi, jak uznany standard do edycji grafiki wektorowej Illustrator 10 CE oraz zdobywający coraz więcej zwolenników wśród zawodowych projektantów publikacji drukowanych, Adobe InDesign 2.0 CE. Szeroko omówiona będzie interesująca wszystkich zajmujących się publikowaniem elektronicznym funkcjonalność XML w programie do składu, jakim jest InDesign 2.0 CE. Oprócz zapoznania się z niezwykłymi możliwościami równoczesnej i szybkiej edycji elementów składowych złożonej całości, bez zbędnej straty czasu na wielokrotne zapisywanie i otwieranie plików, uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy eksperta na temat najbardziej technicznie zaawansowanych metod posługiwania się narzędziami Photoshopa.

Cztery tematycznie uzupełniające się części prezentacji będzie prowadził uznany, światowy ekspert w dziedzinie grafiki i publikacji, konsultant firmy Adobe Systems pan Guy Gowan. Spotkanie z nim daje szanse na gruntowne poznanie możliwości jakie posiada cały zestaw najlepszych produktów Adobe w zakresie kreatywnego tworzenie projektów i publikacji w dobie wielu wyzwań jakie powstają w świecie najnowszych cyfrowych publikacji sieciowych. Tematem prezentacji prowadzonej przez pana Guy Gowana będzie współpraca programów firmy Adobe, programowanie przebiegu produkcji w języku XML oraz przeróżne sztuczki i chwyty pomocne w czasie pracy w programach firmy Adobe.

Więcej informacji, szczegółowy plan prezentacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.wimal.com.pl/adobepl/show/adobe_roadshow.htm.

Źródło: Wimal International

© dobreprogramy
s