r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatne egzaminy dla specjalistów CAD 7 listopada

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

KnowledgePoint, dostawca usług w temacie szkoleń w regionie EMEA od wielu lat współpracuje z firmą Autodesk. Dystrybutor programu Autodesk Professional Certification już drugi raz zaprasza specjalistów CAD z całej Europy do wzięcia udziału w Autodesk Certification Open Day. We wszystkich Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk będzie można bezpłatnie przystąpić do egzaminu, a właściwie do dowolnej liczby egzaminów, aby zyskać jeden lub kilka certyfikatów Autodesk, czyli uznawany w branży dowód umiejętności. Strony prowadzone przez partnerów ACSA, które uczestniczą w akcji, będą miał okazję zorganizować własne spotkania i szkolenia przygotowujące do certyfikacji i oczywiście również zakończone bezpłatnym egzaminem.

Zeszłoroczna akcja okazała się dużym sukcesem. W regionie EMEA zorganizowano 5,5 tysiąca egzaminów w prawie 40 krajach. W tym roku ma być jeszcze więcej. W Polsce akcja ma miejsce po raz drugi.

Tegoroczny Autodesk Certification Open Day został zaplanowany na 7 listopada. W Polsce do egzaminu będzie można przystąpić w 18 jednostkach na terenie całego kraju (lista może się jeszcze powiększyć w miarę przyłączania się do akcji kolejnych centrów szkoleniowych). Aby wziąć udział w akcji należy skontaktować się z wybranym ACSA. Niektóre centra szkoleniowe organizować będą także kursy przygotowujące do uzyskania wybranego certyfikatu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.