r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatne narzędzia programistyczne dzięki Microsoft WebsiteSpark

Strona główna Aktualności

Microsoft uruchomił dziś program WebsiteSpark, który umożliwia twórcom stron internetowych oraz startupom uzyskanie całkowicie bezpłatnego dostępu do narzędzi deweloperskich na okres trzech lat. Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa - wcześniej wystartowały już akcje BizSpark oraz DreamSpark.

Osoby oraz firmy, które wezmą udział w programie firmy Microsoft mogą otrzymać za darmo 3-letnie licencje takich aplikacji jak Visual Studio 2008, Expression Studio, Expression Web, Windows Web Server, SQL Server oraz DotNetPanel. Aby jednak uzyskać bezpłatny dostęp do wszystkich tych programów trzeba spełnić dwa główne warunki: osoba prywatna lub firma chcąca wziąć udział w promocji musi czynnie zajmować się projektowaniem stron internetowych oraz nie może zatrudniać więcej niż 10 osób.

Scott Guthrie, przedstawiciel firmy Microsoft, poinformował ponadto, że po upływie trzech lat osoby korzystające z programu WebsiteSpark będą mogły z niego dobrowolnie zrezygnować. Istnieć będzie również możliwość przedłużenia licencji na wszystkie wymienione aplikacje w cenie 999 dolarów rocznie.

r   e   k   l   a   m   a

Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę akcji WebsiteSpark.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.