r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów

Strona główna Aktualności

O autorze

Na łamach vortalu opublikowaliśmy przewodnik po bezpłatnych programach do aranżacji kuchni, pokojów, biur i ogrodów.

Komputery były praktycznie od samego początku wykorzystywane do przeprowadzaniu różnego rodzaju obliczeń, tworzenia dokumentacji technicznej, a później także do tworzenia rysunków technicznych - słowem do wspomagania procesu projektowania. Obok profesjonalnych narzędzi z tej dziedziny, takich jak chociażby AutoCAD, jest również pewna grupa programów do projektowania, a właściwie aranżacji powierzchni, przeznaczona do amatorskich zastosowań. Z ich pomocą, bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy, można w stosunkowo łatwy sposób zaplanować wygląd kuchni, pokoju, biura czy ogrodu. Niestety, choć takich programów nie jest wcale tak mało, to ilość bezpłatnych rozwiązań jest bardzo ograniczona. W olbrzymiej większości są to programy stworzone na zlecenie producentów mebli, którzy udostępniają je później bezpłatnie swoim klientom. Jednym z nich jest IKEA Kitchen Planner, który już jakiś czas temu opublikowaliśmy na łamach vortalu.

Opublikowanie tego programu znacznie zwiększyło ilość pytań ze strony naszych Czytelników o rozwiązania do projektowania także innego typu pomieszczeń, a także ogrodów. W odpowiedzi na nie z przyjemnością prezentujemy owoc naszej kilkutygodniowej pracy - przewodnik Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów opublikowany właśnie w dziale Artykuły.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.