r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów c.d.

Strona główna Aktualności

Dzięki jednej z Czytelniczek vortalu, nasz przewodnik po bezpłatnych programach do projektowania wnętrz i ogrodów wzbogacił się o kolejną pozycję.

VOX WebComposer - bo o nim mowa - to program do aranżacji wnętrz udostępniany bezpłatnie przez producenta mebli VOX. Umożliwia zaprojektowanie każdego wnętrza od "zera" do kompletnego projektu w kilku prostych krokach. W pierwszym z nich, VOX WebComposer pozwala na zdefiniowanie wymiarów, kształtu i kolorów pomieszczenia - na tyle dokładne, że można nawet wybrać kształt sufitu (jednostronne lub obustronne "skosy"). Następnie możemy na powierzchnię nanieść drzwi, okna, grzejniki i rozpocząć projektowanie. Tak jak w przypadku innych narzędzi udostępnianych przez producentów mebli wybierać możemy tylko z katalogu mebli oferowanych przez firmę VOX. Trzeba jednak przyznać, że ich gama jest imponująca i jest w czym wybierać. Dostępne są meble do pokoju dziennego, sypialni, gabinetu itd. Bardzo dużym atutem programu jest świetny moduł do wizualizacji 3D. Gotowy projekt wraz z listą zakupów możemy naturalnie na koniec wydrukować.

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z naszym przewodnikiem Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów, zapraszamy do lektury.

Sam program VOX WebComposer można natomiast pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Programy do projektowania

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.