Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów c.d.

Strona główna Aktualności

O autorze

Dopiero co informowaliśmy o nowej pozycji w naszym przewodniku po bezpłatnych programach do aranżacji wnętrz i ogrodów, a już mamy kolejne. I tym razem jest to w części zasługa naszych Czytelników. Wśród trzech nowych programów z tej dziedziny chcielibyśmy szczególnie zwrócić uwagę na jeden z nich.

NET+ Interior Design (znany wcześniej jako NET Design) to bezpłatny program do aranżacji wnętrz polskiej firmy CAD Projekt K&A, znanej z wyspecjalizowanych, profesjonalnych systemów branżowych, takich jak CAD Kuchnie i CAD Wnętrza. W odróżnieniu od innych programów do samodzielnej aranżacji wnętrz, NET+ jest programem całkowicie uniwersalnym. Dzięki bogatej bazie najróżniejszego rodzaju mebli i wyposażenia, pozwala na zaprojektowanie nie tylko kuchni czy pokoju dziennego ale także łazienki, sypialni i innych domowych pomieszczeń. Proces tworzenia aranżacji jest bardzo prosty i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy podać wymiary i wybrać kształ pomieszczenia, a następnie nanosić poszczególne meble na zdefiniowaną powierzchnię. W każdej chwili można skorzystać z dynamicznego podglądu 3D. Stworzoną aranżację można wydrukować lub zapisać.

Podczas pracy nad aranżacją można tworzyć pomieszczenia o różnych kształtach i wymiarach, nakładać tekstury na podłogi, ściany oraz wybierać wersje kolorystyczne i faktury dla mebli. Możliwe jest również układanie płytek na ścianach wraz z dekoracjami. Program zawiera ponadto zaawansowane narzędzia pomocne przy projektowaniu takie jak analiza kolizji elementów czy dostawianie do ścian.

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z naszym przewodnikiem Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów, zapraszamy do lektury.

Sam program NET+ Interior Design można natomiast pobrać w nowoutworzonym dziale PROGRAMY -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów

© dobreprogramy
s