r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatne vouchery na konferencję IT Underground 2009!

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 23-25 marca, w Pradze, odbędzie się 12 już edycja IT Underground - największej w naszym regionie konferencji poświęconej tematyce bezpieczeństwa. Dwudniowa konferencja poprzedzona będzie jednodniowymi warsztatami. Dla Czytelników naszego vortalu mamy niespodziankę - bezpłatne vouchery na tą imprezę.

Tak jak podczas poprzednich edycji, wykłady poprowadzą światowi eksperci - praktycy zajmujący się bezpieczeństwem IT, m. in. Alexander Kornbrust, Petr Matousek, Felix Kronlage, Joffrey Czarny i wielu innych. Część wykładów prowadzona będzie w formie BYOL (Bring Your Own Laptop) i będą one skierowane przede wszystkim do uczestników, którzy przyjdą na konferencję z własnym laptopem. Dzięki temu będą mogli aktywnie w nich uczestniczyć np. włamać się do sieci testowej, używając technik opisanych przez wykładowców lub obronić się przed atakiem przeprowadzonym przez innych uczestników. Warto zaznaczyć, że wszystkie wykłady będą prowadzone w języku angielskim.

IT Underground kierowany jest do specjalistów IT, administratorów, kierowników działów informatycznych oraz wszystkich zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa sieciowego. Konferencja odbędzie się w praskim hotelu Step. Sponsorem konferencji jest SonicWALL, a vortal dobreprogramy jest jednym z partnerów medialnych.

Udział w konferencji jest płatny (koszt 600 euro + VAT czyli około 3500 zł), dla Czytelników dobrychprogramów mamy jednak niespodziankę. 10 pierwszych czytelników, którzy wyślą na adres redakcji (redakcja [at] dobreprogramy.pl) poprawną odpowiedź na pytanie "Jaki jest pierwszy możliwy do przypisania stacji roboczej adres IP z podsieci, w której jedna z końcówek ma adres 194.0.171.73/26" otrzymają od organizatora IT Underground bezpłatne vouchery na tą konferencję.

Więcej informacji o tegorocznym IT Underground można uzyskać na stronie konferencji.


Aktualizacja, 06.03.2009, 15:43

Zabawa zakończona - wpłynęło już 10 prawidłowych odpowiedzi! Prawidłowa odpowiedź to oczywiście 194.0.171.65. Gratulujemy refleksu i prawidłowych odpowiedzi. Ze szczęśliwcami skontaktujemy drogą mailową z dalszymi instrukcjami. Owocnej konferencji!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.