reklama

Bezpłatne vouchery na seminarium z zarządzania zasobami IT

Strona główna Aktualności

O autorze

Za blisko 2 tygodnie w Warszawie odbędzie się seminarium Innowacyjne Zarządzanie Zasobami IT, organizowane przez firmę BTC. Dla Czytelników dobrychprogramów mamy niespodziankę - 15 bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie.

Podczas seminarium omówione zostaną m.in. programy licencjonowania oprogramowania, zasady inwentaryzacji i bezpiecznego zarządzania licencjami i infrastrukturą IT w przedsiębiorstwach, zagadnienia w zakresie wirtualizacji stacji roboczych, aspekty prawne w odniesieniu do oprogramowania w trakcie transformacji przedsiębiorstw, rola kadry IT w budowaniu świadomości w zakresie bezpieczeństwa i inne. Bez przesady można stwierdzić, że szykuje się spotkanie unikalne - w jednym miejscu i czasie wypowiedzą się bowiem przedstawiciele czołowych producentów oprogramowania (Microsoft, Autodesk, Adobe i Corel) oraz szef organizacji Business Software Alliance (BSA), co gwarantuje odpowiedni poziom merytoryczny.

Seminarium, które honorowym patronatem objęły Krajowa Izba Gospodarcza i Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, będzie największym spotkaniem w ramach organizowanego w całej Polsce cyklu "Innowacyjne zarządzanie zasobami IT 2009". Jest ono ponadto włączone do obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 2009. Program i tematyka wydarzenia skierowane są do szefów działów IT w firmach i instytucjach, specjalistów ds. bezpieczeństwa, a także administratorów i informatyków, którzy chcą pogłębić wiedzę z zakresu zasad zarządzania licencjami, bezpieczeństwa zasobów IT oraz właściwego przygotowania do wprowadzenia w przedsiębiorstwie efektywnego systemu zarządzania w zakresie IT.

Seminarium odbędzie się 14 maja w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ul. Złotej 48/54. Udział w seminarium jest płatny (400 zł), dla Czytelników naszego portalu mamy jednak niespodziankę. Pierwszych 15 czytelników, którzy wyślą na adres redakcji (redakcja [at] dobreprogramy.pl) poprawną odpowiedź na pytanie "Jak nazywa się podstawowy program licencjonowania grupowego oprogramowania firmy Microsoft" otrzymają od organizatora bezpłatne vouchery na to spotkanie.

Szczegółowe informacje o seminarium można znaleźć na stronie informacyjnej. Vortal dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.


Aktualizacja, 29.04.2009, 11:23

Zabawa zakończona! W pytaniu chodziło naturalnie o program Otwarta Licencja Microsoft (Microsoft Open License Program), nazywany też w skrócie Open. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Gratulujemy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama