Bezpłatne warsztaty poświęcone Logic Studio 9

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach odbywającego się w dniach 11-12 września w Łodzi Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit firma iSource, dystrybutor Apple w Polsce, organizuje bezpłatne warsztaty z oprogramowania do obróbki muzyki poświęcone między innymi najnowszej wersji Logic Studio 9 dla środowiska MacOS oraz kompatybilnym rozwiązaniom takich producentów jak Apogee i Euphonix. Całość poprowadzona będzie zarówno pod kątem potrzeb home recordingu, jak i zastosowaniań w profesjonalnym studio nagrań.

Warsztaty poprowadzi John Moores – trener Apple i znany gitarzysta z 25-letniem stażem, grający m.in z takimi gwiazdami jak Paul McCartney, Boy George czy Edwinn Starr. John Moores jest kompozytorem i producentem wielu utworów do programów telewizyjnych, filmów czy stacji radiowych i nazywany jest „Logic Guru” ze względu na umiejętności wykorzystania wszystkich możliwości programu Logic. Jako jeden z nielicznych posiada tytuł Apple Certified Logic Studio Master Trainer.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu