Bezpłatny AVG Anti-Virus 7.5 do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Niespełna trzy tygodnie po premierze pakietu zabezpieczającego AVG Internet Security w wersji 7.5, firma Grisoft wydała analogiczną wersję jednego z najpopularniejszych, bezpłatnych programów antywirusowych - AVG Anti-Virus.

AVG Anti-Virus to darmowy (do użytku domowego) program antywirusowy wyprodukowany w Czechach. Wyposażony jest w skaner rezydentny sprawdzający każdy otwierany plik, działający z Outlookiem i Outlook Express'em moduł skanujący pocztę e-mail oraz skaner główny. Program ma przyjazny i prosty interfejs, wiele opcji, w tym m.in. okresowe skanowanie całego dysku, automatyczne uaktualnianie baz wirusów. Sam skaner, dzięki analizie heurystycznej, jest dość skuteczny w wyszukiwaniu i unieszkodliwianiu również jeszcze nieznanych wirusów. Od wersji 7.5 oferuje udoskonalony silnik zapewniający pełną kompatybilność z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista przy poprawionej wydajności skanowania i obsłudze nowych funkcji, takich jak: skanowanie strumieni NTFS, mniejszych plikach aktualizacyjnych i poprawionym interfejsie użytkownika.

AVG Anti-Virus Free Edition 7.5 udostępniamy do pobrania w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi