reklama

Bezpłatny NaviExpert na Wszystkich Świętych

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

NaviExpert - twórca nawigacji GPS dla telefonów komórkowych - przygotował interesującą promocję dla osób, które planują dłuższą podróż samochodem w dzień Wszystkich Świętych. Między 29 października a 2 listopada korzystanie z nawigacji NaviExpert i wszystkich powiązanych z nią funkcji będzie bezpłatne.

NaviExpert jest systemem nawigacji GPS online - wszystkie dane konieczne do wytyczenia trasy są pobierane bezpośrednio z Sieci. Producent chwali się, że dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą korzystać z funkcji Community Traffic pozwalającej na ominięcie korków. Ponadto nawigacja ostrzega kierowcę o lokalizacji fotoradarów, omija remontowane odcinki dróg i informuje o bieżących wydarzeniach kulturalnych i sportowych. NaviExpert wyświetla kolejne odcinki trasy na mapie w trybie 2D lub 3D i wydaje kierowcy komendy głosowe. Udostępniona kilka dni temu wersja 6.0 rozszerza możliwości NaviExpert o nawigację pieszą, nawigację Cell ID wykorzystującą sieci GSM zamiast sygnału GPS, funkcję szacowania zużycia paliwa i nowe głosy lektora.

Nawigacja NaviExpert zostanie odkodowana 29 października o godzinie 9:00. Okres bezpłatnej dostępności zakończy się 2 listopada o godzinie 12:00. By skorzystać z promocji, konieczne jest pobranie aplikacji - klienta, który jest dostępny na stronie domowej NaviExpert

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić