r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatny punkt dostępowy Crowley'a

Strona główna Aktualności

W budynku Intraco przy ul. Stawki 2 w Warszawie został uruchomiony bezprzewodowy dostęp do Internetu w technologii Wi-Fi. Strefa Hotspota obejmuje swym zasięgiem hall główny, kawiarnię oraz restaurację biurowca. Dzięki udostępnionemu bezpłatnie przez Crowley rozwiązaniu Intraco będzie jednym z pierwszych w stolicy budynków biurowych z darmowym dostępem do Internetu.

Technologia Wi-Fi staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w dziedzinie bezprzewodowego dostępu do Internetu. System ten wykorzystuje fale radiowe jako medium przenoszące sygnały i pozwala na szybką transmisję danych na odległość nawet kilkuset metrów. Użytkownicy znajdujący się w zasięgu Hotspota w budynku Intraco mogą teraz bezprzewodowo łączyć się z Internetem.

Dzięki współpracy z Crowley Data Poland, Intraco jest dzisiaj jednym z pierwszych biurowców w stolicy, w których można bezpłatnie korzystać z radiowego dostępu do sieci. "To gest w stronę naszych klientów, kontrahentów oraz wszystkich, którzy choć przez chwilę są gośćmi budynku Intraco" - mówi Jerzy Pietrula, prezes zarządu Intraco SA.

Firma Crowley jest jest jednym z największych w Polsce dostawców Internetu. Nasz serwer również korzysta z łącz tego operatora więc możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że łącza te są wyjątkowo niezawodne, co mamy nadzieję sami odczuwacie korzystając z vortalu :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.