Bezpłatny upgrade do Creative Suite 3

Strona główna Aktualności

O autorze

27 marca odbyła się oficjalna premiera oprogramowania Adobe z rodziny Creative Suite 3. Oprogramowanie to nie jest jeszcze dostępne w sieci sprzedaży, stąd producent ogłosił ofertę, w ramach której wszyscy klienci kupujący Creative Suite 2 mogą liczyć na bezpłatną aktualizację do najnowszej wersji z chwilą pojawienia się jej na rynku.

I tak, w przypadku zakupu Creative Suite 2 Standard przysługuje pakiet Creative Suite 3 Design Standard, w przypadku Creative Suite 2 Premium, Creative Suite 3 Design Premium, zaś w przypadku Photoshop CS2, Photoshop CS3. We wszystkich przypadkach koszt przesyłki ponosi odbiorca. Promocja obejmuje wersje pudełkowe, upgrade oraz licencje i dotyczy zakupów od 27 marca 2007 r.

W przypadku wersji polskojęzycznych procedura wygląda następująco: należy jak najszybciej zarejestrować się na stronach firmy WinSoft, a następnie skontaktować ze sprzedawcą podając numer seryjny oprogramowania i swoje dane. W przypadku wersji angielskich należy kontaktować się z Adobe Customer Service.

Warto zwrócić uwagę, że dzięki tej ofercie mamy możliwość uzyskania Creative Suite 3 taniej. Wszystko wskazuje bowiem na to, że CS3 będzie sporo droższy od CS2 przy czym ciężko określić dokładnie o ile ponieważ sugerowane ceny detaliczne zawsze są wyższe od realnych cen rynkowych, a te poznamy dopiero po wprowadzeniu produktów do sieci sprzedaży. Ponadto w przypadku edycji Premium otrzymujemy dwie doskonałe aplikacje - Flash i Dreamweaver - których nie znajdziemy w Creative Suite 2 Premium.

© dobreprogramy