r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezprzewodowe problemy Visty

Strona główna Aktualności

Na stronach wsparcia technicznego Microsoft pojawił się biuletyn KB 932063 opisujący kilka problemów, które mogą pojawić się w systemie Windows Vista podczas pracy z sieciami bezprzewodowymi. Konkretnie, chodzi o pięć zjawisk - uwierzytelnianie IEEE 802.1X w oparciu o VLANy może nie funkcjonować prawidłowo, w profilu sieci bezprzewodowej informacje o protokole EAP mogą być nieprawidłowo wyświetlane, edytowanie profili sieci bezprzewodowych dostarczanych przez niezależnych dostawców sprzętowych (IHV) za pomocą systemowych narzędzi do konfiguracji sieci może skutkować ich uszkodzeniem, podczas przechodzenia w ramach tej samej sieci pomiędzy różnymi punktami dostępu system może niepotrzebnie pytać o poświadczenia użytkownika oraz rejestrowanie metod PEAP dostarczanych przez IHV może skutkować problemami przy uwierzytelnianiu wobec serwerów IAS.

Problemy są dość specyficzne i mogą wystąpić głównie u użytkowników korzystających z zarządzalnych sieci firmowych. Odpowiednia poprawka wejdzie w skład Service Packa 1 dla Visty. Jeśli ktoś chciałby uzyskać ją wcześniej, wystarczy skorzystać z Hotfix Request Web Submission Form - strony umożliwiającej uzyskanie z działu wsparcia technicznego poprawek, które nie zostały jeszcze publicznie udostępnione.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.