Białowieski Park Narodowy Białowieski Park Narodowy 1.0.1

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Białowieski Park Narodowy to przydatna aplikacja dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android, którzy zamierzają odwiedzić tytułowy obiekt.

W odróżnieniu od wielu innych programów ułatwiających poruszanie się w terenie, Białowieski Park Narodowy nie wymaga stałego połączenia z internetem. Zawartość programu możemy bowiem zaimportować na przykład przy użyciu hotelowej sieci Wi-Fi i korzystać z niej w terenie bez konieczności łączenia się z mobilnym internetem.

Z poziomu głównego okna programu Białowieski Park Narodowy mamy dostęp do pięciu działów, takich jak: miejsca (atrakcje samego parku, gminy Białowieża, dostęp do parkingów, wypożyczalni, itd.), trasy (m.in. dane na temat okolicznych szlaków), questy (gra terenowa z zadaniami do wykonania podczas wycieczki), mapa (szczegółowa, interaktywna mapa obszaru z opcją filtrowania) i informacje (szczegóły na temat zasad zwiedzania, przewodników i nie tylko).

Aplikacja oddaje do dyspozycji również bogaty Atlas Zwierząt, który zawiera nie tylko piękne zdjęcia, ale i bogate opisy mieszkańców Białowieskiego Parku Narodowym (np. żubra, wilka, rysia, dzika, sarny czy łosia).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!