Bibliotekarz .NET 1.6.0.7C

Strona główna Windows Edukacja i nauka Programy dla szkół i nauczycieli
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bibliotekarz .NET to bardzo przydatne narzędzie do prowadzenia biblioteki szkolnej lub publicznej.

Program umożliwia zbudowanie bazy wszystkich zasobów biblioteki, a także wypożyczających je czytelników. Obsługę programu ułatwia łatwy dostęp (także z poziomu klawiszy funkcyjnych) do najczęściej używanych funkcji takich jak: "wypożycz", "zwróć" czy "prolonguj". Wbudowana wyszukiwarka umożliwia łatwe odnalezienie interesującej pozycji.

Bibliotekarz .NET jest bardzo intuicyjny w użytkowaniu i z pewnością nie nastręczy żadnych problemów z obsługą nawet osobom nie mających doświadczenia w pracy z komputerem.

Uwaga!

Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework 2.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

statystyki, archiwum, szybki dostęp z klawiszy funkcyjnych, darmowy
brak
ocena użytkownika
27.09.2016 14:25 • Recenzja do wersji 1.6.0.7C

Dobry program do prowadzenia biblioteki choć tak naprawdę konkurencji na dp nie ma. Tutaj mamy prosty i przejrzysty interfejs, wszystko ładnie pogrupowane. Na początku pracy z programem jest oczywiście trochę klikania i szukania ale wszystko do opanowania z czasem. Plus za statystyki, archiwum i szybki dostęp z klawiszy funkcyjnych.