r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bicycle Frame Size Calculator 2.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Bicycle Frame Size Calculator to prosta aplikacja pomagająca dobrać rozmiar ramy roweru do długości nóg osoby, która będzie na nim jeździć.

Aplikacja pokazuje jak zmierzyć długość nóg i pozwala precyzyjnie ją podać. Na tej podstawie oblicza optymalny rozmiar ramy rowerów różnego typu: MTB z amortyzacją częściową lub pełną, trekkingowego lub triatlonowego. Algorytm nie bierze pod uwagę płci rowerzysty.

Przy wyborze warto pamiętać, że jeśli docelowy rozmiar będzie mieścił się między dwoma standardowymi wartościami, w przypadku rowerów sportowych i wyczynowych warto sięgnąć po najbliższy mniejszy rozmiar, a jeśli chodzi o rower do jazdy rekreacyjnej, po większy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
03.03.2016  •  Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.