r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Biegnij do własnej muzyki, czyli debiutuje darmowa gra Record Run od Harmonix

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio Harmonix, znane z serii gier Guitar Hero czy Rock Band, nie porzuca swojej muzycznej spuścizny i śmiało brnie w temat na sposoby różnorakie. Z jednej strony przygotowuje strzelankę do rytmu, czyli projekt Chroma, z drugiej chce z pomocą fanów wskrzesić zręcznościowe Amplitude, a do tego jeszcze w App Store zadebiutowała gra Record Run — coś dla wielbicieli produkcji polegających na biegnięciu przed siebie.

Tytułem warto zainteresować się przynajmniej z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze, udostępniony został zupełnie za darmo, a to naprawdę szczegółowa oraz ciekawa graficznie propozycja, którą niejeden doceni w chwilach nudy. Równie ważny jest fakt, że poszczególne poziomy generowane są na podstawie piosenek dostępnych na urządzeniu przenośnym użytkownika. Innymi słowy rozgrywka nie ma prawa się znudzić, bowiem napędzana jest w głównej mierze utworami z podręcznej biblioteki.

Jak na Harmonix przystało, naturalnie do odblokowania jest kilka ciekawych, kolorowych postaci, a także strojów. Pretekstem do akcji jest potrzeba zebrania porozrzucanych płyt muzycznych, które należy w jak największej liczbie odzyskać. W tym celu suniemy skocznie po ulicach, zmieniając co chwila tor biegu, by do rytmu omijać przeszkody, ślizgając pod nimi, przeskakując nad barykadami lub np. kręcąc na znakach drogowych.

r   e   k   l   a   m   a

Record Run na razie nie obsługuje usług strumieniowania muzyki do urządzeń, ale deweloperzy mają taką opcję na oku. W produkcji są oczywiście wydania gry także dla sklepu Play oraz sprzętów Amazon Kindle. Za darmo pojawią się one już niebawem.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.