Bierzerkers

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Nazwa Bierzerkers nieodparcie powinna kojarzyć się z piwem i taki właśnie był zamysł twórców tego darmowego projektu. Wzięli oni podstawy mitologii nordyckiej, dodali tu chmielu, a potem doprawili wszystko humorem oraz szybką akcją. W rezultacie mamy starcia Wikingów, jednak takie z przymrużeniem oka. Walczą oni drużyna na drużynę w imię chwały w krainie Brewhalli! Naprawdę karykaturalne starcia potrafią wciągnąć.

Każdy zespół składa się z postaci o odmiennych umiejętnościach. Rzucający sztyletami szubrawiec robi więc za skrytobójcę, opasły pijaczyna potrafi uzdrawiać, łowczyni to starodawna wersja snajpera, najeźdźca najlepiej czuje się w roli ludzkiego czołgu, a do tego dochodzi działająca w obronie walkiria z przeogromną tarczą. Tylko poprzez odpowiednie wykorzystane zdolności poszczególnych z nich możliwe jest zwycięstwo.

Twórcy podkreślają, że pragną rozwijać swoje dzieło w zgodzie z uwagami rosnącego grona fanów, wprowadzając w życie najsensowniejsze propozycje. Na pewno też na podstawowych klasach postaci się nie skończy. Rozgrywka to powiew czegoś świeżego, ponieważ koncentruje się ona mimo wszystko na walkach na krótszy dystans, niż w sieciowych strzelankach. Wikingowie również mogą do gry przyciągać.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna 1 GB zgodna z DirectX 11

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!