Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie 1.5.7

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie to aplikacja na urządzenia z systemem operacyjnym Android skierowana do osób, które zamierzają odwiedzić polskie, słowackie i ukraińskie Bieszczady.

Producenci opisywanego narzędzia z pewnością zadbali o komfort turystów, umieszczając w bazie danych szczegółowe informacje na temat atrakcji, jakie czekają na wszystkich odwiedzających Bieszczadzki Park Narodowy, Użański Park Narodowy oraz Park Narodowy Połoniny. Każda z nich została starannie opisana i opatrzona profesjonalną fotografią.

W trakcie wycieczki po terenach Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery Karpaty Wschodnie będziemy mogli zwiedzić rozmaite trasy oraz szlaki, które znajdują się w bazie programu. Poznamy szczegóły na temat znajdujących się tam zabytków, rezerwatów przyrody czy śladów dawnego osadnictwa.

Co istotne, aplikacja nie wymaga stałego połączenia z internetem. Wystarczy pobrać odpowiednie dane wcześniej (np. w hotelu), a podczas wycieczki aktywować jedynie funkcję GPS. Program działa nie tylko w polskiej, ale także angielskiej i słowackiej wersji językowej, co skutecznie powinno zachęcić turystów spoza naszego kraju do wycieczki w Bieszczady.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!