reklama

Big City Racer na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Big City Racer - wyjątkową, multiplayerową grę wyścigową umożliwiającą rywalizowanie w sieci z graczami z całego świata.

Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki warto skorzystać z trybu treningu, gdzie można doszlifować swoje umiejętności na torach takich europejskich miast jak Wiedeń, Berlin, Londyn czy Paryż. Dzięki wprowadzonej opcji wirtualnej gotówki istnieje możliwość odpowiedniego spersonalizowania i podniesienia standardu swojego bolidu, co zwiększa nasze szanse w trakcie dalszej rywalizacji. Połączenie niezwykle dynamicznych i bogatych w akcję wyścigów z dobrą grafikę 3D sprawi, że fani gatunku z pewnością poczują się usatysfakcjonowani.

Grę Big City Racer można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje Super Mario Galaxy 2, czyli świetnej platformówki na Wii, a także Transformers: War for Cybertron - znane roboty na nowo w formie. Ponadto warto zapoznać się również z zapowiedziami strzelanek F.3.A.R. oraz Conduit 2.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama