r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Big Hunter 2.7.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Big Hunter to gra zręcznościowa, w której zadaniem użytkownika jest polować na wirtualne mamuty i wytrzymać jak najdłużej w rozgrywce.

Gra opiera się na bardzo oryginalnym pomyśle. Użytkownik wciela się w postać jaskiniowca, który poluje na mamuty. Naszą bronią są włócznie, a haczyk jest w sterowaniu: użytkownik musi jednocześnie cofać się przed nacierającym mamutem, a jednocześnie odpowiednio wymierzyć tor lotu włóczni, aby trafić w przeciwnika. Zdarzy się, że uderzymy np. w jego kły, co sprawi, że cios nie osiągnie skutku. Im dłużej będziemy grać, tym więcej ciosów będziemy musieli zadać, aby obronić się przed nacierającym mamutem.

r   e   k   l   a   m   a

Gra oferuje bardzo dużą dawkę zabawy, bo czeka w niej aż 100 plansz. Ponadto, za pomocą mikropłatności możemy wyłączyć wyświetlane w niej reklamy. Zapłacimy za to ok. 9 zł.

Dużym atutem gry jest jej szata graficzna. W Big Hunter znajdziemy plansze osadzone w ciepłych, nasyconych kolorach, postacie zaś wyglądają tak, jakby były naszkicowane za pomocą ołówka. To dodaje grze przyjemnego charakteru.

Grę Big Hunter można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli synchronizować wyniki w chmurze Google, a także porównywać rezultaty z tymi, które osiągają inni gracze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.