Bijatyka w Weekend...

Strona główna Aktualności

O autorze

Tym razem niestety z jednodniowym opóźnieniem prezentujemy grę proponowaną na weekend ale jak mówią starzy górale "lepiej późno niż wcale ;). W tym tygodniu staraliśmy się zaproponować coś nowego, innego niż zwykle i myślę, że się udało. Proponujemy grę Little Fighter II - bijatyki wszak jeszcze nie prezentowaliśmy. Ja wprawdzie miłośnikiem tego typu zabaw nie jestem, jednak gra nawet mi wydaje się całkiem sympatyczna. Szkoda tylko, że wszystkie twarze młodych wojowników są żywcem z Mangi wyjęte, wiem jednak że miłośników tego gatunku w Polsce jest wielu.

Little Fighter II oferuje graczom kilka trybów (jeden na jednego, dwóch na dwóch, grupowa zadyma na ulicy...), co ciekawe umożliwia również granie w czwórkę z poziomu jednego komputera (spory tłok na klawiaturze). LF II przystosowany jest również do rozgrywki sieciowej - może w niej wziąć udział maksymalnie 8 graczy.

Zapraszamy do zabawy, plik jest ciężki (12 MB) ale zabawa wg mnie fajna, do pobrania w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

© dobreprogramy
s