Bike Blast Bike Blast

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bike Racing - Bike Blast to utrzymana w kreskówkowym klimacie gra zręcznościowa na iPhone'y oraz iPady.

Jeśli kojarzycie popularną grę Subway Surfers, to w Bike Racing - Bike Blast będziecie czuli się jak w domu. Oba tytuły są do siebie szalenie podobne: zarówno, jeśli chodzi o zastosowaną szatę graficzną, jak też pod względem pomysłem na zabawę. W Bike Racing różnica jest taka, że planszę pokonujemy nie biegiem, ale na rowerze. Reszta jest jednak bardzo podobna. Na naszej drodze spotkamy mnóstwo przeszkód, np. stojące lub jadące autobusy, dziurawe mosty, bariery drogowe, rampy... Wszystkie musimy sprawnie ominąć, a im dłużej gramy, tym szybciej dziać się będą wydarzenia na ekranie, co utrudni manewrowanie między zawalidrogami.

Twórcy gry urozmaicili zabawę np. możliwością wykonywania podniebnych ewolucji, a także opcją założenia kasku, dzięki któremu drewniane przeszkody na drodze możemy po prostu roztrzaskać. Jadąc przed siebie, będziemy zbierać złote monety. Są one ważne, bo odblokują nam dostęp do dodatkowych usprawnień w zabawie.

Bike Racing - Bike Blast dostarcza sporo frajdy i ciekawej zabawy. To gra, która może zagościć na dłużej na Waszych urządzeniach mobilnych od Apple i sądzimy, że będziecie wracali do niej z przyjemnością.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!