r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bike Frame Calculation 3.0

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Bike Frame Calculation to aplikacja pomagająca dobrać odpowiednią wysokość ramy roweru i szerokość kierownicy na podstawie wymiarów osoby, która będzie na nim jeździć.

Galeria programu

W aplikacji można podać szerokość barków, długość ramion i nóg przyszłego użytkownika roweru. Na tej podstawie aplikacja obliczy optymalny rozmiar ramy dla różnych typów rowerów (MTB z amortyzacją częściową i pełną, szosówka, rower trekkingowy i triatlonowy), a także odpowiednią szerokość kierownicy, długość korby i długość mostka.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto dla pozycji wyścigowej, sportowej i rekreacyjnej aplikacja wyznaczy optymalną odległość między siodełkiem i kierownicą, co pozwoli odpowiednio ustawić ruchomy mostek i lepiej dopasować ramę.

Na koniec można zobaczyć wizualizację ramy spełniającej podane kryteria w wybranym kolorze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
OPROGRAMOWANIE 03.03.2016 | Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.