r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bike Gear Calculator 1.0.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Bike Gear Calculator to aplikacja kierowana do mechaników rowerowych i rowerzystów chcących poprawić swoje osiągi. Dzięki niej można dobrać optymalne zębatki i obliczyć parametry jazdy.

W Bike Gear Calculator można w wprowadzić rozmiar opon, długość korby i liczby ząbków na każdej z zębatek z przodu i z tyłu. Na tej podstawie aplikacja obliczy prędkość poruszania się roweru przy określonej liczbie obrotów pedałami w jednostce czasu, odległość przejechaną w danym czasie, stosunek dystansu przebytego przez pedały do dystansu pokonanego przez koła czy dystans pokonany przy jednym obrocie pedałami.

r   e   k   l   a   m   a

W ustawieniach aplikacji można wprowadzić parametry własnego roweru, by obliczenia aplikacji zawsze zgadzały się z jego specyfikacją. Wartości można także oglądać w postaci tabelki.

Na stronie producenta znajduje się instrukcja korzystania z aplikacji oraz objaśnienia pojęć po angielsku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
OPROGRAMOWANIE 03.03.2016 | Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.