r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bike Racing - Bike Blast 1.6

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Bike Racing - Bike Blast to utrzymana w kreskówkowym klimacie gra zręcznościowa na smartfony oraz tablety z Androidem.

Galeria programu

Jeśli kojarzycie popularną grę Subway Surfers, to w Bike Racing - Bike Blast będziecie czuli się jak w domu. Oba tytuły są do siebie szalenie podobne: zarówno, jeśli chodzi o zastosowaną szatę graficzną, jak też pod względem pomysłem na zabawę. W Bike Racing różnica jest taka, że planszę pokonujemy nie biegiem, ale na rowerze. Reszta jest jednak bardzo podobna. Na naszej drodze spotkamy mnóstwo przeszkód, np. stojące lub jadące autobusy, dziurawe mosty, bariery drogowe, rampy... Wszystkie musimy sprawnie ominąć, a im dłużej gramy, tym szybciej dziać się będą wydarzenia na ekranie, co utrudni manewrowanie między zawalidrogami.

Twórcy gry urozmaicili zabawę np. możliwością wykonywania podniebnych ewolucji, a także opcją założenia kasku, dzięki któremu drewniane przeszkody na drodze możemy po prostu roztrzaskać. Jadąc przed siebie, będziemy zbierać złote monety. Są one ważne, bo odblokują nam dostęp do dodatkowych usprawnień w zabawie.

Gra integruje się z usługą Gry Google Play, co pozwoli nam zapisywać wyniki zabawy w google'owej chmurze, a także porównywać nasze wyniki z tymi osiąganymi przez naszych znajomych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.