Bike Repair 7.12

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bike Repair to aplikacja przeznaczona dla miłośników jazdy rowerowej, którzy lubią majsterkować przy sprzęcie i szukają porad technicznych dotyczących rowerowych napraw.

W aplikacji znajdziemy ok. 60 poradników, które szczegółowo objaśniają, jak naprawić poszczególne elementy roweru. Poradniki te wzbogacono o 600 wysokiej jakości zdjęć, co powinno usprawnić wszelkie naprawy.

Dodatkowo, w programie znajdziemy ok. 100 rad związanych z jazdą na rowerze, dotyczących np. sposobu unikania kontuzji lub boleści typowych dla dłuższych przejażdżek rowerowych.

Bike Repair może też służyć jako swoisty dziennik napraw. Pozwala bowiem zapisywać rozmaite reperacje, których dokonaliśmy, a także parametry używanych części. Taka baza wiedzy może się przydać, gdy np. udamy się po poradę do fachowca, a ten zapyta nas o wykorzystane wcześniej elementy.

W aplikacji znajdziemy też informacje o aktualnej pogodzie oraz jej prognozę, uzupełnione przez porady dotyczące optymalnego stroju dla rowerzysty na każdą pogodę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
03.03.2016  •  Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza