Bilkom Bilkom 1.2.0.13

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bilkom to jedna z kilku oficjalnych aplikacji rodzimych kolei. W związku z podziałem jej wiele spółek, prawie każda zdecydowała się na posiadanie swojej aplikacji. Bilkom wypada w tym towarzystwie najlepiej. Zapewnia nam dostęp do aktualnego rozkładu wszystkich przewoźników oraz możliwości zakupu biletów w przypadku ekspresów.

Poza standardowym wyszukiwaniem połączeń, aplikacja pozwala sprawdzić bardziej szczegółowe informacje takie jak np. udogodnienia dostępne w wagonach czy też aktualne opóźnienie wraz z wyjaśnieniem przyczyny. Najczęściej używane trasy możemy dodać do ulubionych, co znacznie ułatwi ich późniejsze wyszukiwanie.

Stacje możemy wyszukiwać ręcznie, za pomocą naszej lokalizacji, bądź też adresów z książki kontaktowej. Zarówno ich położenie jak i przebieg trasy pociągów możemy sprawdzić na mapie. Kolejną drobną i przydatną funkcją jest opcja szybkiego dodania wybranego połączenia do kalendarza.

Interfejs aplikacji Bilkom nie oparto o standardowy szablon Windows Phone. Nie zachwyca on wykonaniem, zarazem gwarantuje sporą czytelność. A ten dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!