r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bing Maps w technologii Silverlight

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft udostępnił betę swojego serwisu Bing Maps wykonaną przy użyciu Silverlight.

Jest ona dużo bogatsza od wersji standardowej. Oferuje płynne przechodzenie pomiędzy różnymi sposobami wyświetlania w zależności od poziomu powiększenia. Mogą to być zdjęcia lotniczne, satelitarne, modele 3D czy też klasyczne mapy. Na najniższym poziomie dostępny jest tryb streetside, podobny do street view w mapach Google.

Drugą ciekawą nowością jest galeria aplikacji, które pozwalają programistom umieszczać własne informacje na mapach. Oprócz tradycyjnie dostępnych informacji o natężeniu ruchu drogowego, pobliskich sklepach i restauracjach można odszukać także blogi czy tweety dotyczące danego miejsca. Jest nawet wyszukiwarka murali, graffiti, billboardów i znaków. Na uwagę zasługuje także aplikacja Photosynth, wykorzystująca znaną Czytelnikom dobrychprogramów technologię przestrzennego łączenia zdjęć. Dzięki niej można oglądać panoramiczne fotografie różnych miejsc, zarówno otwartych jak i pomieszczeń.

Zmiany w Bing Maps przedstawiono w krótkim filmie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.