r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bing Wallpaper 1.0.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bing Wallpaper to open source'owy program pozwalający szybko ustawić tapetę, która zostanie pobrana z usługi Bing. Jego obsługa jest banalnie prosta, a ponadto nie wymaga on instalacji. Wystarczy pobrać archiwum, rozpakować i uruchomić aplikację BingWallpaper.exe. Tuż po uruchomieniu, tło zostanie zmienione na jedno ze zdjęć dostępnych w usłudze Bing.

Galeria programu

Program automatycznie zostanie dodany do aplikacji startujących wraz z systemem. Dzięki temu sam zadba o dostarczanie nowej tapety każdego dnia. Oczywiście możemy zrezygnować z tej funkcji i ręcznie kazać programowi zmienić tło. Aktualną tapetę możemy w każdej chwili zapisać w dowolnie wybranej lokalizacji.

Bing Wallpaper dostępny jest na Windows 7 i nowsze wersje. Nie mamy języka polskiego, ale dostępnych opcji jest niewiele i nawet osoba z nikłą znajomością angielskiego powinna sobie poradzić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bing Wallpaper: każdego dnia oglądaj nową piękną tapetę z usługi Bing

33
OPROGRAMOWANIE 31.01.2017 | Mateusz Budzeń

Wraz z Windows 8 na desktopy została wprowadzona funkcja znana z mobilnych okienek – ekran blokady z codziennie zmieniającym się zdjęciami. Trzeba przyznać, że sporo tapet jest naprawdę atrakcyjnych i szkoda, że podobnej funkcji nie mamy w przypadku wyboru tła pulpitu. Skoro Microsoft tego nie oferuje, to najpewniej zapewnią to twórcy innych programów. Miłośnicy tapet od Microsoftu powinni poznać program Bing Wallpaper. Bing Wallpaper to opensourceowy program pozwalający szybko ustawić tapetę, która zostanie pobrana z usługi Bing. Jego obsługa jest banalnie prosta, a ponadto nie wymaga on…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
IrasDeeJay   8 #3 20.03.2017 23:12

A jest coś podobnego na maca ? Na Windows 10 sprawdzało się znakomicie.

Scorpions.B REDAKCJA  24 #2 06.02.2017 18:23

@tolep: Miałem to samo, ale program jest bezpieczny. :)

tolep   5 #1 01.02.2017 11:28

SmartScreen go nie wpuścił.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.