r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BitCam 1.0.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

BitCam to aplikacja służąca do edycji zdjęć. Program pozwala nakładać na fotografię efekt w postaci czarno-białych pikseli o różnej intensywności.

Program działa w prosty sposób i oferuje ciekawe możliwości w zakresie edycji zdjęć. Do dyspozycji są obie kamery urządzenia: przednia i tylna. Na gotowe zdjęcie nałożymy czarno-biały filtr składający się z pikseli. Do wyboru są trzy poziomy intensywności efektu pikselowania: od łagodnego przez umiarkowany aż przez bardzo mocny. Tak ozdobione zdjęcia wyglądają nieco w stylu retro.

Oprócz filtra czarno-białego, w BitCam dostępna jest też paleta z kolorami. Można ją doinstalować za dodatkową opłatą, która wynosi ok. 2 euro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
18.06.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.