BitComet BitComet 1.71

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BitComet to darmowy klient P2P w pełni kompatybilny z siecią BitTorrent, który umożliwia pobieranie ogromnych plików z dużą szybkością także z wykorzystaniem protokołów HTTP oraz FTP. Wspiera on wiele współczesnych protokołów bittorrent takich jak Magnet Link, HTTP Seeding, DHT network czy UDP tracker Protocol v2.

Pobieranie danych przede wszystkim

Jak już zostało wspomniane, BitComet to aplikacja, która przede wszystkim przeznaczona jest do sprawnego pobierania oprogramowania, gier, multimediów czy systemów operacyjnych za pośrednictwem sieci BitTorrent. Z powodzeniem jednak pozwala również pobierać dane opublikowane na różnego typu stronach internetowych za pośrednictwem popularnych protokołów HTTP oraz FTP.

Wśród oferowanych przez BitCommet funkcji znajdziemy m.in. pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów, limitów szybkości pobierania i wysyłania danych, wskazywania elementów, które mają zostać ściągnięte w pliku torrent, czatowanie z innymi użytkownikami, mapowanie portów, ustawianie proxy, filtrowanie IP itp.

Inne funkcje BitComet

Aplikacja wyposażona została w mechanizm buforowania danych w pamięci w celu ograniczenia operacji dostępu do dysku twardego, wyszukiwania mirrorów w celu przyspieszenia pobierania, wyłączania komputera po zakończeniu pobierania, tzw. Long-Term Seeding, integracji z systemem operacyjnym i przeglądarką, zarządzania wyglądem aplikacji czy skanowania pobranych plików przez oprogramowanie antywirusowe. Na uwagę zasługuje również funkcja podglądu plików multimedialnych jeszcze przed zakończeniem pobierania.

Kluczowe cechy programu:

  • lekki i szybki klient sieci BitTorrent
  • umożliwia pobieranie dużych danych
  • wspiera protokoły HTTP i FTP
  • możliwy podgląd multimediów w trakcie pobierania

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!