r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BitDefender 2015 dostępny w wersji beta – kolejny pakiet z interfejsem Modern

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Niemal pół roku już za nami, nie dziwi więc pojawianie się kolejnych pakietów zabezpieczających sygnowanych na rok 2015. Na początku kwietnia informowaliśmy, że zrobiła to niemiecka G Data, teraz w jej ślady postanowił pójść rumuński BitDefender. Póki co jest to wersja beta, na dodatek bez wsparcia języka polskiego, niemniej z najnowszą edycją może zupełnie za darmo zapoznać się teraz każdy zainteresowany, o ile oczywiście przewiduje instalowanie oprogramowania tego typu w wersji testowej.

Nowa wersja to przede wszystkim zmiany w interfejsie. Został on przeprojektowany i choć nadal utrzymywany jest w ciemnej kolorystyce, to teraz znacznie mocniej nawiązuje do interfejsu Modern znanego z Windows 8. Użytkownicy zauważyć powinni także płynniejszą jego pracę, w szczególności na urządzeniach z ekranami dotykowymi, a także dostosowywanie się do różnych rozdzielczości. Znajdziemy tu także nowość w postaci modułu BitDefender One-click Optimizer. Jak sama nazwa wskazuje, funkcja ta odpowiada za optymalizację pracy komputera: usuwa zbędne dane tymczasowe, poprawia działanie przeglądarki, a także naprawia znalezione w rejestrze błędy. Producent informuje także o zwiększeniu wydajności całego pakietu, oraz poprawkach w funkcjach ochrony bankowości elektronicznej i ochrony rodzicielskiej.

Bez wątpienia BitDefender zasługuje na uwagę. Choć niektóre osoby twierdzą, że antywirusy już się kończą i nie zapewniają należytej ochrony, silnik tej aplikacji jest bardzo dobrze znany na całym świecie i chętnie wykorzystywany. Znajdziemy go chociażby w polskim antywirusie FM Antivirus. Najnowszą edycję beta BitDefendera 2015 znajdziecie na specjalnej stronie przygotowanej przez producenta lub w naszej bazie oprogramowania. Najaktywniejsi testerzy mają szansę na zdobycie ciekawych nagród (Microsoft Surface PRO 2, Samsung Galaxy S4 i licencje na pakiet). Przypominamy, że najnowsza edycja pakietu to póki co wersja beta, zalecamy więc ostrożność.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.