r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BitDefender Internet Security 2011 za darmo jeszcze tylko do północy!

Strona główna Aktualności

Przypominamy, że jeszcze tylko przez kilka godzin będzie można za darmo pobrać pełną, komercyjną wersję pakietu BitDefender Internet Security 2011. Jest to prezent z okazji 8 urodzin dobrychprogramów przygotowany dla wszystkich czytelników we współpracy z producentem oraz dystrybutorem - firmą Marken Systemy Antywirusowe.

BitDefender Internet Security to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. W jego skład wchodzą Antivirus - program antywirusowy, Firewall - zapora sieciowa blokująca niebezpieczne skrypty i dialery, zabezpieczająca przed atakami hakerów z zewnątrz i filtrująca informacje wysyłane przez użytkownika, Antispam - moduł do ochrony przed spamem tj. niepożądanymi wiadomościami e-mail o charakterze reklamowym, Antispyware - moduł monitorujący system pod kątem zagrożeń ze strony oprogramowania szpiegującego oraz Parental Control - moduł umożliwiający blokowania dostępu do wybranych stron internetowych, blokowanie dostępu do Internetu w określonym czasie (np. w czasie przeznaczonym na odrabianie lekcji), a także blokowanie wybranych aplikacji.

Pakiet, całkowicie za darmo, może pobrać absolutnie każdy, kto posiada konto w naszym serwisie. Takie konto można założyć w kilka chwil na specjalnej stronie urodzinowej podczas pobierania BitDefendera.

r   e   k   l   a   m   a

Więcej informacji znajdziecie pod adresem 8lat.dobreprogramy.pl. Zachęcamy do pobierania!

Aktualizacja, 08.12.2010, 00:01

Urodzinowa akcja zakończona! Wszystkim osobom, które pobrały pakiet, w najbliższych dniach udostępnimy w profilu klucz licencyjny pozwalający na aktywację pełnej wersji programu. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i akcjach specjalnych!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.